BOPZ Regio werkgroepen

Amsterdam: Mevr. Mr. L.C. (Lidy) Trompetter, trompetter@cleerdin-hamer.nl

Den Haag: Dhr. Mr. D. (Dick) Poot Dick Poot is al meer dan 30 jaar actief op het gebied van psychiatrisch patiëntenrecht. Hij is mede-oprichter, penningmeester en lid van het dagelijks bestuur van de in Den Haag gevestigde Vereniging Advocaten van Psychiatrische Patiënten (VAPP). d.poot@groenendijk.com en m.dissel@groenendijk.com (secretariaat)

Gelderland: Mevr. Mr. C.T.B.J. Libosan-Besjes, libosanadvocaten@gmail.com

Noord en Midden Limburg: Mevr. Mr Y.W.A.M (Yvonne) van der Koelen, Voorzitter werkgroep BOPZ Advocaten Noord en Midden Limburg, info@advocatenkantoorvdk.nl

Maastricht: Mevr. Mr. N.R. (Nannet) Heilhof, Voorzitter werkgroep BOPZ Advocaten Maastricht, heilhof@goumansbakker.nl

Midden Nederland: Mevr. Mr. S.M.G. (Suze) Weitjens, weitjens@wlaw.nl

Noord Holland: in Haarlem is een werkgroep actief. Deze is te bereiken via mevrouw D. (Diane) Klock, diane.klock@vvadvocaten.nl of u kunt contact opnemen met Dhr. Mr. F.J.J. (Frans) Baars, baars@advocatenkantooroudegracht.nl

Noord Nederland: Dhr. Mr. M.G. (Meindert) Doornbos, m.g.doornbos@dswadvocaten.nl

Ook PPP-opleidingen is actief als regionale werkgroep Noord-Nederland, vooral actief in Groningen en Friesland.  http://www.pppo.org/Welkom

Almelo heeft een regio werkgroep BOPZ opgericht voor advocaten uit Almelo. Contactpersonen zijn mr R.H.H. Schepers, schepers@centrumadvocaten.nl en mr A.F. van den Berg, vandenberg@centrumadvocaten.nl

Oost Brabant: Dhr. Mr. J.B.M. (Ben) Vaessen, B.Vaessen@vaessenadvocaten.nl

Overijssel, Twente:  deze bestaat uit de volgende vPAN-leden:

de heer mr. Th. Geerdink te Borne, de heer mr. R. Oude Breuil te Enschede, mevrouw mr. D. Greven te Borne en mevrouw mr. J.A.A.M. Rupert, contactadres voor allen: rupert@gr-advocaten.nl

Rotterdam en Dordrecht: Mevr. Mr. M.G. (Maaike) Hoogerwerf Mr Hoogerwerf, is secretaris van de Rotterdamse Vereniging van BOPZ advocaten, mghoogerwerf@dordt-recht.nl

Zeeland en West Brabant: Mr. A.P.G.M. Schreurs, a.schreurs@schreursadvocaten.nl

Top